Atölyelerle İlgili Sıklıkla Sorulan Sorular

Başvuru yapmak için üye olmak zorunda mıyım?
Evet. Bu sayede işler hem sizin hem bizim için çok daha kolaylaşacak. Ayrıca Medrese web sitesine üye olmak çok basit. Siz başvurunuzu yapın, son aşamada oluşturacağınız şifreyle siteye üye oluveriyorsunuz.

Başvurumla ilgili hiçbir cevap alamadım. Ne yapmalıyım?
Öncelikle başvuru yapıp yapamadığımızdan emin olmak için Medrese web sitesindeki Hesabım bölümünden Başvurularım sekmesine tıklayın. Başvurunuz gözükmesine rağmen 1 hafta içinde cevap alamadıysanız bize Mesajlarım bölümünden ya da ilgili başvurunun sayfasından ulaşabilirsiniz.
Başvurunuz onaylanmış ve e-posta adresinize hiçbir mesaj ulaşmamışsa başlıca iki sebebi olabilir.
● Başvurunuzda belirttiğiniz e-posta adresinde bir hata var.
● Gönderdiğimiz mesajlar e-posta hesabınızın spam/junk/istenmeyen vb. klasörüne düşüyor. Lütfen bu klasörleri de kontrol edin ve sonraki mesajların da akıbetinin aynı olmaması için lütfen no-reply@tiyatromedresesi.org adresini e-posta hesabınızın adres defterine ekleyin.
Gerekli e-postaları tekrar göndermemiz için bize Mesajlarım bölümünden yazabilirsiniz.

Başvurum kabul edildi. Ücreti en geç ne zaman yatırmalıyım?
Başvurunuzun onaylanması yerinizin ayrıldığı anlamına gelmiyor. Yerinizi bir haftalığına tutuyor ancak kesin kaydınızı oluşturmak için ödeme yapmanızı bekliyoruz. Bu arada sizden kamp ücretinizin hepsini bir seferde talep etmiyoruz. Önce toplam ücretin %35’ini ödemenizi, kalan kısmı ise daha sonra tamamlamanızı bekliyoruz. Dilerseniz oluşabilecek havale/EFT masrafından kaçınmak için ödemenizi tek seferde de gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapacağım?
Havale / EFT yoluyla, Garanti Bankası altyapısıyla kredi kartıyla online ödemeyle veya GarantiPay ile. Kesin kaydınızı yaptırmak üzere önce toplam ücretin %35’ini ödemenizi, kalan kısmı ise daha sonra tamamlamanızı bekliyoruz. Ayrıca iki ödemeyi de kredi kartınızla taksitlendirme imkanına sahipsiniz.

Öğrenciyim / Eski Medrese Katılımcısıyım. İndirim hakkımı nasıl kullanacağım?
Başvurunuzu tamamlarken karşınıza çıkacak kupon kullanma aşamasında OGRENCI ya da MEDRESE-DOSTU yazmanız yeterli. İndirim başvurunuzun son aşamasında hesaplanacak ve toplam ücretinizden düşülecektir.

2018 yazında birden fazla kampa katılıyorum. İndirim hakkım var mı?
Evet. Size kesin kaydınızı gerçekleştirmenizle birlikte gelen e-mailde bir kupon kodu göndereceğiz. Başvurunuzu tamamlarken karşınıza çıkacak kupon kullanma ilgili yere kupon kodunuzu yazmanız yeterli. İndirim başvurunuzun son aşamasında hesaplanacak ve toplam ücretinizden düşülecektir.

Kampa katılmayacak bir yakınım da benimle birlikte kalmak üzere Medrese’ye gelebilir mi?
Evet. Ancak bunu başvuru formunda belirtmenizi bekliyoruz. Tabii, kendisine kefil olduğunuzu, kendisine Medrese’deki yaşam hakkındaki temel ilkeleri ve gelmeden önce bilmesi gerekenleri aktardığınızı da varsayıyoruz. Kendisinin konaklama ücretini (%10 indirimli olarak) sizin ücretinize ekleyeceğiz ve konaklama kaydıyla ilgili bürokratik işlemleri geldiğinde yapacağız.

Kampa katılmaktan vazgeçtim. Ücretimi geri alabilir miyim?
Katılımcı kaynaklı iptaller (her ne sebeple olursa olsun) sonrası iptalin yapıldığı tarihe bağlı olarak değişen oranlarda kesinti yapılarak ücret iade iade edilmektedir. Kesinti oranları hakkında daha detaylı bilgi için Satış Politikası & İptal ve Ertelemeler bölümümüze göz atmanızı tavsiye ederiz.